З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Наразі наша компанія працює дистанційно. Чекаємо на Ваші запитання та замовлення! ПЕРЕМОГА буде за нами. Слава Україні!

Дякуємо, ми з Вами звяжемось найближчим часом. Перемога буде за нами!!!

Все буде Україна!

Ваші дані захищені

Індивідуальне проектування будинків та котеджів

  • Ампір

Дизайн інтер'єру в стилі Ампір

Дизайн інтер'єру

 

"У хорошому дизайні функціональність завжди первинна,

незалежно від форм. Але вона не повинна пригнічувати емоції".

Джорджіо Сапоріті

 

Дизайн інтер'єру – справа непроста. По крайней мере, не таке просте, як здається на перший погляд. Багато людей, відверто ігноруючи фахівців, самі намагаються придумувати різні «дизайни», ландшафтні дизайни, при цьому створюючи собі головний біль. Вклавши безліч грошей, сил та часу, зрештою вони отримують невтішний результат. У таких випадках доводиться або переробляти, і знову витрачати кошти, або задовольнятися тим, що вийшло. Причиною всьому є несерйозне і, часом, легковажне ставлення до внутрішнього інтер'єру приміщення в цілому та до роботи дизайнера зокрема. Адже дизайнери вчаться своєї професії у вищих навчальних закладах, нарівні з економістами або програмістами.

У цій справі однієї інтуїції та відчуття «прекрасного» недостатньо. Дизайнер повинен враховувати безліч факторів: призначення кімнати, її освітлення, особливості архітектури, матеріали, які використовувалися при будівництві, потреби мешканців, їх фінансові можливості, зрештою. Для цього, він має бути грамотним фахівцем, добре розбиратися в будівельних матеріалах, у виробництві та правильній експлуатації меблів, орієнтуватися в сантехнічному, вентиляційному обладнанні та електропроводці, вміти читати схеми і креслення… Загалом, знати йому треба чимало. Крім цього, дизайнер повинен опанувати спеціальні комп'ютерні програми, які дозволяють візуалізувати всі ідеї у вигляді ескізу, такі як: SketchUp, Sweet Home 3D, AutoCAD та інші. І, при всьому цьому, бути людиною творчою та креативною. Адже створення нового інтер'єру – це творчий процес. Не менш творчий, ніж у художника, письменника або композитора. Дизайн інтер'єру – не просто розстановка меблів та предметів декору, це ціла наука, яка передбачає втілення стилю і способу життя замовника в оточуючому його приміщенні.

Дизайн інтер'єру буває: (якщо тут уже зазначено, то далі в тексті не повторюється)

Йти в ногу з часом та постійно цікавитися новими віяннями в своїй сфері – ще одне завдання дизайнера інтер'єру. Інакше, можна перетворити сучасний будинок замовника в нікому не потрібний «раритет». А кількість та різноманітність стилів інтер'єру – чимала. Наприклад:

І це, далеко не весь перелік.

Дизайн інтер'єру самостійно

 Отже, можна ризикнути і зайнятися дизайном інтер'єру самостійно, керуючись своїм життєвим досвідом, відчуттями та смаком, і, при цьому, до останнього сумніватися в очікуваному результаті. Методом спроб та помилок, і на шкоду власному комфорту, тривалим шляхом йти до успіху. А можна звернутися за допомогою до фахівця, який, враховуючи всі побажання, створить інтер'єр-проект (приклад можна подивитись ось тут: https://ua.dom4m.com.ua/foto-proektiv-budinkiv/). Всі деталі будуть продумані і візуалізовані ще до початку робіт, що дозволить уникнути небажаного результату, а значить зайвих витрат

 

Ми можемо запропонувати трьох дизайн-проекту: «Ескізний», «Технічний» та «Загальний»

Дизайн-проект «Ескізний» містить:

Ціна: 120 грн. / м2

 

Дизайн-проект «Технічний» передбачає:

Ціна: 360 грн. / м2

 

Дизайн-проект «Загальний» – це сукупність послуг з двох попередніх пакетів та додатково Авторський нагляд – БОНУС!

Ціна: 720 грн. / м2

Відгуки про цей каталог проектів
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Ваша оцінка:
Категорії
© 2010-2021 Dom4M. Всі права захищені
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply