З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Індивідуальне проектування будинків включає в себе:

Додатково можна замовити:

Ціна: від 50 грн./м2

Не знайшли готовий проект будинку, який Вам до вподоби? Оберіть архітектурний стиль і замовте індивідуальне проектування вашої оселі.

  • Авангард

Індивідуальне проектування будинків в стилі Авангард. Для творчих людей з оригінальним смаком і нестандартним мисленням

  • Готика

Архітектурне проектування будинків в готичному стилі. Містичний, яскравий і експресивний стиль.

  • Класика

Проектування будівель в класичному стилі. Шляхетний, витончений і розкішний архітектурний стиль.

  • Мінімалізм

Проектування будинків в стилі Мінімалізм. Найпростіші геометричні фігури та прямі лінії в архітектурі.

  • стиль Райта

Індивідуальні проекти в стилі Ф. Райта. Дивовижне поєднання архітектури і природного простору.

  • Сільський стиль

Проектування будинків в сільському стилі. Консервативний, архаїчний традиційний архітектурний стиль.

  • Англійський стиль

Вишуканий і витончений з помірними проявами стиль в архітектурі.

  • Грецький стиль

Індивідуальне проектування в грецькому стилі. Серйозний, простий архітектурний стиль з шармом.

  • Кантрі

Індивідуальне проектування будинків і котеджів. Затишний і комфортний романтичний архітектурний стиль.

  • Конструктивізм

Приватне індивідуальне проектування будівель в стилі конструктивізму. Раціоналізм і логіка в архітектурному стилі.

Індивідуальне проектування будинків

За бажання бути оригінальним та несхожим на інших, доводиться платити. Це твердження справедливе і для індивідуального проектування будинків. Так, такий проект завжди унікальний і повністю враховує всі побажання забудовника. Але він і обійдеться дорожче типового. Але тут, як мовиться, все залежить від уподобань та фінансових можливостей клієнта. Також рекомендуємо Вам звернути увагу на ландшафтний дизайн інтер'єру від компанії DOM4M.

Але іноді буває й так, що ситуацію може врятувати тільки індивідуальне проектування. Наприклад, коли замовник побачив будинок у глянцевому журналі і категорично вимагає, щоб його житло виглядало саме так. Ось більш прозаїчний випадок: під забудову обрано нестандартну ділянку. А буває й так, замовник у вже обраний типовий проект вносить таку кількість змін та доповнень, що простіше, а головне, дешевше буде розробити "проект з нуля".

 

Індивідуальне проектування будівель включає в себе:

 

Додатково можна замовити:

Проекти додаткових споруд на ділянці – гараж, майстерня, баня, інш.

Візуалізацію проекту у форматі 3D.

 

Ціна: від 40 грн. / м2

 

Проектування будинків

Проектування будинків – справа непроста, але дуже важлива. Річ в тім, що жоден поважаючий себе будівельник не візьметься за будівництво, навіть приватного одноповерхового будинку, без проекту. Саме з проекту і починається процес будівництва. Своєрідна й цікава робота архітектора. Люди, що обрали цю професію, не лише розумні, але ще й творчі особистості. Для дому має значення не тільки зовнішній вигляд, але і його практичність, функціональність. Ось і виходить, що архітектор повинен враховувати всі нюанси – від будівельних матеріалів, до інженерних систем. А ще дуже важливі емоції. Кожна людина, коли щось робить, вкладає в роботу свій настрій, думки. За проектом, створеним без душі, навряд чи вийде побудувати затишний будинок. Ось і виходить, що проектування будинків – це складний, творчий, розумовий та емоційний процес.

Що ж таке проект?

Проектна документація будинку – це пакет документів, що включає креслення, розрахунки, кошториси і який несе повну інформацію про об'єкт будівництва, а саме:

Загалом, це своєрідна інструкція для будівництва будинку. Саме в проекті будівельники дивляться, як і з чого будувати будинок. У тому, що проектна документація важлива, не варто навіть сумніватися. Є, звичайно, люди спраглі екстриму, які спочатку будують незрозуміло що, а потім по готовності роблять проект. При цьому витрачають купу нервів та часу, щоб узаконити будинок, ввести його в експлуатацію. Адже якщо немає проекту – значить, немає і дозволу на будівництво, а немає дозволу – значить, будинок будувався несанкціоновано і є самобудом. Для того, що б уникнути сили проблем, а також заощадити час і сили, краще все робити правильно і по порядку: спочатку здійснюється (реєстрація?), а вже потім їх будівництво. У проекті продумується все до дрібниць, в результаті чого будівництво відбувається набагато швидше та злагодженіше.

 

Які бувають проекти?

Кожна проектна організація, і наша в тому числі, має в своєму арсеналі низку вже готових проектів. Чим довше працює компанія, тим, відповідно, більше у неї проектів. Дом4М може запропонувати своїм клієнтам широкий вибір готових проектів: великих і маленьких, міських будиночків та заміських котеджів, з гаражами і без… Перевагою таких проектів є відносно невисока ціна та відсутність потреби чекати поки будуть виконуватися проектні роботи. Але існують випадки, коли скористатися готовим проектом просто не вийде. Причиною цього може бути нестандартна форма або дуже маленький розмір ділянки, складні кліматичні або ландшафтні умови, та й просто небажання замовника купувати типовий проект. У такому випадку ідеальним варіантом буде (не закінчене речення!). Також нерідко виникають ситуації, коли в обраному типовому проекті вноситься стільки змін і коригувань, що його придбання стає недоцільним. Простіше і дешевше замовити та розробити проект з нуля, ніж переробляти готовий. передбачає виїзд фахівців на місце, огляд та аналіз ділянки. Якщо є необхідність та можливість, то можна провести геодезичні та геологічні вишукування. Так проект буде максимально точно підходити під особливості земельної ділянки і враховувати побажання клієнта.

Отже, проекти будинків бувають: готові, або типові, та індивідуальні.

 

Творці проектів – хто ці люди?

Проектування будинків – це робота не одного архітектора. Яким би досвідченим фахівцем він не був, але, все ж, йому знадобиться допомога. Як правило, над одним проектом працює команда фахівців: архітектор, інженер, дизайнер. Кожен з них відповідає за свою ділянку. Завдання інженера спроектувати всі інженерні системи: опалення, вентиляцію, водопостачання, електропостачання, охоронну або пожежну сигналізацію, якщо такі потрібні. У цьому напрямку можуть робити навіть кілька фахівців. Як правило, один спеціалізується на електриці, інший – на водопроводі та каналізації. Архітектор прораховує і проектує безпосередньо саму будівлю. Якою має бути товщина стін, яке навантаження на фундамент… Завдання архітектора зробити будинок практичним, надійним та красивим. Дизайнер забезпечує внутрішнє оформлення та наповнення будинку. Тільки за їх спільної праці можна створити проект по-справжньому затишного та функціонального будинку. «Співаючи оди» фахівцям, ми зовсім забули про ще одного учасника процесу. Це ніхто інший, як сам замовник. Так-так, саме він. Адже при індивідуальному проектуванні замовник є початковим генератором основної ідеї будинку, яка і береться за основу архітектором. Так само він бере участь у обговоренні та узгодженні проекту на всіх стадіях.

Етапи

Всі проекти робляться у кілька етапів. Неважливо (пропущено) це чи дач, етапи одні й ті ж:

В результаті проведеної роботи замовник отримує на руки проект, що складається з:

Відгуки про цей каталог проектів
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Ваша оцінка:
всього відповідей (1), остання 02.03.2019 20:38:25
Максим 02.03.2019 20:31:15
А скільки буде коштувати проект на будинок приблизно 250 м.кв. + критий перехід до мангальної зони з технічним приміщенням та басейну?
А скільки буде коштувати проект на будинок приблизно 250 м.кв. + критий перехід до мангальної зони з технічним приміщенням та басейну?
Dom4m 02.03.2019 20:38:25
Максим, добрий вечір! Детальну інформацію про вартість, терміни виконання та етапи співпраці при індивідуальному проектуванні наш менеджер відправить на Вашу електронну адресу. Звертайтеся - завжди раді)))
Максим, добрий вечір! Детальну інформацію про вартість, терміни виконання та етапи співпраці при індивідуальному проектуванні наш менеджер відправить на Вашу електронну адресу. Звертайтеся - завжди раді)))
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Середня оцінка: 5
Категорії
© 2010-2019 Dom4M. Всі права захищені