З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Наразі наша компанія працює дистанційно. Чекаємо на Ваші запитання та замовлення! ПЕРЕМОГА буде за нами. Слава Україні!

Дякуємо, ми з Вами звяжемось найближчим часом. Перемога буде за нами!!!

Все буде Україна!

Ваші дані захищені

Проекти житлових будинків

«Наші будинки - це наші в'язниці; але ми знайдемо в них свободу, якщо зуміємо прикрасити» Коко Шанель.

Напевно, немає на землі такої людини, яка б не бажала мати свій власний клаптик землі і дах над головою. І це не дивно, адже будинок - це не просто місце, в межах якого можна переночувати, приготувати сніданок, обід і вечерю, або прийняти гостей. Це місце, в яке завжди хочеться повертатися після важкого робочого дня або довгої відсутності, щоб набратися сил і відчути себе в безпеці. Тільки в такому випадку, наше житло можна назвати будинком.

Далеко не кожен господар може особисто похвалитися гармонійним поєднанням прекрасного зовнішнього вигляду його житла з точними розрахунками споруди і грамотним його розташуванням на ділянці. У проекті житлового будинку враховуються всі ці нюанси, значно полегшується процедура будівництва, а також складається попередня оцінка вартості споруди.

Типовий або індивідуальний проект житлового будинку

Кажуть, що будинок може багато розповісти про характер свого власника.

Романтики зазвичай вибирають проекти житлових будинків із затишними терасами, в яких можна розвести розкішний зимовий сад, облаштувати комфортне місце для відпочинку, читання книг або настільних ігор. Також великою популярністю користуються вишукані будинки з мансардами, які дозволяють максимально грамотно використовувати житлову площу житла, збільшивши її за рахунок горищного приміщення.

Для ділових людей більш характерні проекти житлових будинків в сучасному стилі модерн або мінімалізм.

Для будівлі цих будинків завжди використовуються найсучасніші технології та матеріали. Кожен окремий елемент таких споруд прораховується, насамперед, з позиції багатофункціональності та практичності використання. Відсутність декоративних деталей - центральна ознака мінімалізму. Такі будинки завойовують увагу своїх обивателів широким ареалом вільного простору і великими панорамними вікнами, присутність яких заворожує погляди і захоплює серця.

В Україні користуються популярністю як типові, так і індивідуальні проекти житлових будинків, вартість яких коливається в різному ціновому діапазоні. У нашому каталозі проектів є будинки як для невеликих сімей, так і величезні шикарні особняки і вілли.

Якщо ви все-таки зважилися побудувати свій майбутній будинок за типовим проектом, це ще не означає, що він буде позбавлений всяких ознак оригінальності. Найчастіше такі проекти беруть як базис для свого власного проектування, додаючи при цьому окремі архітектурні деталі.

Індивідуальні проекти розробляються кваліфікованими фахівцями в повній відповідності з усіма бажаннями замовника. Їх вибирають люди, які серйозно і якісно підходять до питання будівництва власного житла. Це досить важкий і трудомісткий процес, який вимагає більше часу і особливо пильної уваги.

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних архітектурних стилів і дизайнерських рішень. Щоб не зробити помилку при створенні майбутнього проекту житлового будинку рекомендуємо звертатися до архітектурної студії. 

Каталог проектів будинків 6 на 8: https://ua.dom4m.com.ua/proekti-budinkiv-6-na-8/

Відгуки про цей каталог проектів
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Ваша оцінка:
Категорії
© 2010-2021 Dom4M. Всі права захищені
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply