З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Наразі наша компанія працює дистанційно. Чекаємо на Ваші запитання та замовлення! ПЕРЕМОГА буде за нами. Слава Україні!

Дякуємо, ми з Вами звяжемось найближчим часом. Перемога буде за нами!!!

Все буде Україна!

Ваші дані захищені

Проекти простих будинків

Ми добре пам'ятаємо ті радянські часи, про які співають улюблені барди Іващенко і Васильєв. Дачі вважалися ознакою заможності. Мати дачу було престижно, і більшість городян до цього прагнуло. Адже вже тоді міста починали задихатися від вихлопних газів. Сучасні жителі великих міст теж все частіше і частіше, втомившись від смогу і шуму, прагнуть в передмістя, на свіже повітря. І не просто в маленький, незрозуміло з чого складений будиночок, а в нормальний, комфортабельний будинок з усіма зручностями, із зеленою галявиною і садом. У такому можна відпочити від суєтності міста, дати можливість дітворі рости в природних для них умовах: серед зелені дерев, в оточенні квітів і пташиних голосів. В даний час таке бажання цілком реально здійснити. Обзавестися житловим будинком буває так само реально, як і квартирою в місті. Тим більше, що будівництво будинку обходиться значно дешевше, ніж десятиліття тому, завдяки широкому вибору нових прогресивних будівельних матеріалів, нових технологій, а найголовніше - наявності великого вибору готових, ретельно розроблених проектів практично на будь-який, найвимогливіший смак. І зовсім не обов'язково споруджувати палац. Найчастіше чим простіше і логічніше запроектований будинок, тим він зручніше і красивіше. У простоті і лаконічності задуму міститься секрет успіху. Проект простого будинку часом виглядає набагато сучасніше і логічніше свого «крутого» побратима. Зараз архітектори часто розробляють проекти на перший погляд простих будинків в стилі «хай-тек», використовують планування майже без перегородок, що залишає замовнику можливість додумати самому планування приміщення. Такі будинки, як правило, позбавлені непотрібних деталей. Виглядають вони привабливо завдяки ретельно вивіреним пропорціям, грамотно розробленим фасадам, свіжим і оригінальним колірним рішенням. Проекти простих будинків часто виглядають набагато привабливіше, ніж проекти оздоблених ліпниною, часом недоладних «багатих» особняків. По-справжньому сучасний архітектор не захоплюється достатком деталей, приділяючи більше уваги гармонійному співвідношенню основних обсягів будівлі й оригінальністю задуму.

Проект простого будинку в Україні

Україна здавна славилася майстрами. Побудувати будинок не було проблемою. За допомогою сокири без єдиного цвяха споруджувалися храми, княжі палати і прості будинки. Будувалися дерев'яні зруби по всій країні. Теплі, затишні, з особливим запахом деревини і трав. Проект простого будинку для сучасного замовника також може бути виконаний з урахуванням можливості застосування деревини. В даний час досить рідко будуються будинку з брусів. Їх ціна досить висока, та й у великих масштабах здійснювати вирубку лісів недоцільно. Тому розроблені передові технології із застосуванням відходів деревообробної промисловості.

Купити проект простого будинку за Вашим смаком цілком реально, вибір готових проектів без зайвих «наворотів» Вас приємно здивує. Купуючи проект простого будинку в компанії Dom4m, Ви робите перший упевнений крок до успішної організації всього процесу будівництва, якнайшвидшому і успішному досягненню результату. Отже, вперед, - до здійснення мрії!

Можливо, Вас зацікавлять проекти невеликих будинків до 150 кв. м? Подивитись каталог можна за цим посиланням: https://ua.dom4m.com.ua/proekti-budinkiv-do-150-kv-m/

Відгуки про цей каталог проектів
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Ваша оцінка:
Категорії
© 2010-2021 Dom4M. Всі права захищені
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply