З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Наразі наша компанія працює дистанційно. Чекаємо на Ваші запитання та замовлення! ПЕРЕМОГА буде за нами. Слава Україні!

Дякуємо, ми з Вами звяжемось найближчим часом. Перемога буде за нами!!!

Все буде Україна!

Ваші дані захищені

Каталог проектів будинків з піноблоків: https://ua.dom4m.com.ua/proekti-budinkiv-z-pinoblokiv-i-gazobetonu/

Перший поверх:
Затишна лазня зі зрубу
Перший поверх:
Затишна лазня зі зрубу
  • 4m1071
4 200 грн
Ціна проекта: 4 200грн
Ціна проекта: 4 200 грн
Площа: 25.56 m2

0 0 0

Перший поверх:
Комфортна лазня в сучасному стилі
Перший поверх:
Комфортна лазня в сучасному стилі
  • 4m1073
6 400 грн 4 160 грн
Ціна проекта: 4 160грн
Ціна проекта: 4 160 грн 6 400 грн
Площа: 48.74 m2

0 1 0

Перший поверх:
Проект лазні в сучасному стилі
Перший поверх:
Проект лазні в сучасному стилі
  • 4m1072
5 000 грн
Ціна проекта: 5 000грн
Ціна проекта: 5 000 грн
Площа: 38.10 m2

0 0 0

Безкоштовні проекти будинків

УВАГА! Компанія Dom4M оголошує про безпрецедентну акцію!

При покупці проекту будинку он-лайн на нашому сайті, Ви можете обрати з цього каталогу будь-який безкоштовний проект у подарунок.

Кожен обраний вами проект в подарунок повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються до будь-якого проекту будинку.

Це офіційний пакет документів, який дає повне право на будівництво.

Пропозиція обмежена в часі, тому радимо не відкладати рішення про участь в акції!

Проекти будинків безкоштовно: будьте уважні

Ми не відразу зважилися на проведення акції. Аж надто багато негативу пов'язано зі словами "безкоштовний проект". Тому вважаємо за необхідне висвітлити ситуацію повністю і розповісти про можливі проблеми.

Якщо вбити в пошуковому рядку "проекти будинків безкоштовно", то улов буде небагатим. Як правило, такі проекти дачних будинків пропонують будівельні фірми з кількох причин. Перша - це молода будівельна фірма намагається вийти на ринок. Звичайно, "молодим - скрізь у нас дорога". І напевно, вони хороші хлопці і будувати будуть добре. Але, як правило, кількість проектів у них раз, два - і край. І не факт, що вам безкоштовно вдасться знайти саме той проект будинку, про який ви мріяли. А другою причиною може те, що фірма використовує новий будівельний матеріал або технологію і намагається таким чином привернути увагу забудовників. Ні, інноваційні матеріали - це зовсім не погано. Тільки не хочеться бути піддослідним кроликом. Технології не відпрацьовані, тонкощі і хитрощі роботи поки не відомі - мало що ...

Іноді й фірми, що займаються архітектурним проектуванням, грішать "безкоштовними проектами будинків". У реальності, це рекламний трюк, який переслідує все ту ж мету - привернути замовників. А насправді вам безкоштовно покажуть фасади будинків і планування поверхів - красиві картинки. Забудовник клюнув, і починається видавлювання грошей: за кожен крок, за кожну зміну в проекті - плати. Якщо і вдасться щось заощадити, то втратите час, нерви і, в кінцевому підсумку, не таким вже безкоштовним виявиться проект.

Ось самі посудіть, що таке проект? Це пакет робочої документації, що складається з архітектурного та інженерного-технічного розділів. Кожен з них включає в себе складні креслення, пояснення та інструкції. У архітектурній частині враховані не тільки всі побажання замовника, але і найважливіші технічні параметри: плани поверхів, фасади, загальний зовнішній вигляд. В інженерно-технічної частини опрацьовуються оптимальні рішення реалізації архітектурної ідеї майбутнього будинку. І все це розроблено з урахуванням геологічних характеристик конкретної земельної ділянки, кліматичної зони, вимог і переваг цілком певних людей.

Невже архітектори та інженери, які вклали в ваш майбутній будинок свої знання та навички, повинні робити це безкоштовно? Питання риторичне…

Може бути й інший варіант: проект дістався вам безкоштовно від щедрого родича-товариша по службі-сусіда. Ось побудували ви будинок, вам треба його зареєструвати. І вас запитають: а проект звідки? Будете підставляти щедрого знайомого чи розповідати, що знайшли на вулиці? А запитають обов'язково. Запитають тому, що проект - чужа інтелектуальна власність, і в Україні за порушення прав власності передбачається покарання.

А, крім того, кожен проект будинку розробляється під конкретну земельну ділянку, під індивідуальні вимоги забудовника. Враховується, навіть кількість осіб в родині. Ось навіщо вам, наприклад, будинок з чотирма спальнями, якщо ви будете жити один?

І додайте сюди такі "дрібниці", як неможливість продати будинок або передати в спадщину. Він же за правилами не оформлений. А якщо спробувати узаконити такий будинок, то готуйте гроші для штрафів.

Так що, вам вибирати: проект будинку безкоштовно = час + гроші + нерви + гроші + нерви. Або офіційний проект за помірну ціну без зайвого нервування.

Відгуки про цей каталог проектів
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Ваша оцінка:
Категорії
© 2010-2021 Dom4M. Всі права захищені
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply