З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Дякуємо, ми з Вами зв'яжемось найближчим часом.

Отримай свій Подарунок!)

Ваші дані захищені

Проекти будинків 8 на 8

64 кв.м - це багато чи мало? Насправді це середньостатистичний розмір двох або трикімнатної квартири. Для когось цього цілком достатньо для повноцінного життя. Є ванна кімната, туалет, кухня і дві-три житлові кімнати. А комусь дуже тісно в такій квартирі. Все залежить від розміру сім'ї, способу життя і захоплень її членів, і навіть від особистих амбіцій господарів. Деякі люди, наприклад, розширюють житлоплощу, не тому, що їм тісно, а тому, що в інших більше. Хоча, таке буває і рідко. Основна ж маса сімей дійсно страждає від браку житлової площі. Мати власну квартиру площею 64 кв.м - це дуже добре, а будинок - ще краще. Перевага приватного будинку в тому, що добудувавши другий поверх або переобладнавши горищне приміщення під мансарду, можна в два рази збільшити корисну площу. Це дуже зручно, особливо якщо земельна ділянка маленька. Крім цього, так будинок виходить розділений на зони. Перший поверх - кухня, їдальня, вітальня, хол, другий поверх - зона відпочинку. Це дуже зручно і практично.

Проекти будинків 8 на 8 - ідеальний варіант для будівництва будинку такої площі. Квадратний, маленький і акуратний будиночок добре впишеться як у міському приватному секторі, так і на дачній ділянці або в сільській місцевості. Сучасні технології дозволяють будь-який приватний будинок в будь-якій місцевості забезпечити всіма необхідними інженерними системами, включаючи водопровід, електропостачання, опалення. Тому, зручностями він не поступатиметься міській квартирі, а переваг у ньому точно більше, приміром:

Проект будинку 8 на 8

Ще одним важливим фактом на користь придбання будинку розміром 8 на 8 є ціна. Чим більше будинок, тим, відповідно, дорожче обійдеться його покупка або будівництво. А ось такі будиночки з невеликим периметром є найбільш економними в плані витрат на будівельні матеріали. Тут і, невеликий за периметром, фундамент обійдеться недорого, і дах, з мінімальною площею, багато не затягне. Уміння збалансувати оптимальний розмір з максимальним комфортом, при цьому враховуючи наявні фінанси - талант, який даний не кожному. Таке під силу тільки фахівцям, які знаються на будівництві. Скільки зустрічається недобудованих, і вже занедбаних, будинків, господарі яких не розрахували свої сили і можливості. Завдання досвідченого проектувальника або архітектора запропонувати клієнту такий проект, який буде враховувати і бажання, і можливості замовника. Проекти будинків 8 на 8 ідеально підходять багатьом клієнтам.

Готовий проект будинку 8 * 8 можна замовити у проектній організації Дом4м. На нашому сайті великий вибір готових проектів, творчий потенціал співробітників і індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять процес вибору цікавим, швидким і плідним. Це важливо, адже проект вибирається один раз, а будинок будується на все життя.

Перший поверх:
Перший поверх:
790
Другий поверх:
Другий поверх:
790
  • 4m790
Ціна проекта: 9 900 грн
Ціна проекта: 9 900 грн
Площа: 83.36 m2

3 2 0

Перший поверх:
Перший поверх:
469
  • 4m469
Ціна проекта: 5 100 грн
Ціна проекта: 5 100 грн
Площа: 68.16 m2

0 0 0

Перший поверх: 56,5 м²
Перший поверх: 56,5 м²
Проект будинку 8 на 8
Другий поверх: 38,5 / 53,6 м²
Другий поверх: 38,5 / 53,6 м²
Проект будинку 8 на 8
  • 4m410
Ціна проекта: 9 700 грн
Ціна проекта: 9 700 грн
Площа: 110.00 m2

3 2 0

Перший поверх: 44,0 м²
Перший поверх: 44,0 м²
Проект невеликого будинку з критою терасою
  • 4m456
Ціна проекта: 9 700 грн
Ціна проекта: 9 700 грн
Площа: 44.00 m2

1 1 0

Відгуки про цей каталог проектів
Щоб залишити відгук, Вам потрібно або заповнити поля нижче, або авторизуватися на сайті.
Завантажити фото, до 5 штук
Ваша оцінка:
Категорії
Проекти будинків 8х8
5 зірок Відмінний каталог
© 2010-2017 Dom4M. Всі права захищені