З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Пакет "Блискавкозахист"

Захист будинку від блискавки

Більшість забудовників не надають значення захисту власних будинків від блискавки. Причини різні: хтось намагається заощадити, хтось взагалі вважає, що це нісенітниця. Але, як показує практика, за 3-4 роки після будівництва будинку, багато хто повертається до цього питання. Чи то "грім грянув", і в сусіда в грозу згоріла вся побутова техніка, чи то на очі потрапила статистика: "щороку в Україні трапляється близько 3500 пожеж, спричинених ударом блискавки…"
Ми пропонуємо відразу вирішити це питання: вибрати тип захисту і спланувати її розміщення на стадії проектування будинку. По-перше, блискавка може вдарити в будинок і відразу після закінчення робіт з будівництва – прикро буде, а по-друге, з чисто естетичних міркувань – не потрібно буде зайвий раз довбати стіни будинку і тягнути токовідвід по фасаду, порушуючи продуманий зовнішній вигляд будівлі.
Захист будинку від блискавки являє собою систему пристроїв, розташованих як поза домом, так і всередині приміщень. Зовнішній блискавкозахист попереджає попадання блискавки в будинок, внутрішнє – забезпечує захист електромережі від різких стрибків напруги. А додаткові пристрої захищають техніку в будинку від різких змін електромагнітного поля в радіусі удару блискавки.

До пакету "Блискавкозахист" входять:

 

Обираючи пакет "Блискавкозахист" від компанії Dom4M, Ви можете бути абсолютно впевнені у безпеці Вашого житла, навіть у найсильнішу грозу.

Ціна: 1900 грн.
 

 

Категорії
© 2010-2021 Dom4M. Всі права захищені
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply