З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Наразі наша компанія працює дистанційно. Чекаємо на Ваші запитання та замовлення! ПЕРЕМОГА буде за нами. Слава Україні!

Пакет "Блискавкозахист"

Захист будинку від блискавки

Більшість забудовників не надають значення захисту власних будинків від блискавки. Причини різні: хтось намагається заощадити, хтось взагалі вважає, що це нісенітниця. Але, як показує практика, за 3-4 роки після будівництва будинку, багато хто повертається до цього питання. Чи то "грім грянув", і в сусіда в грозу згоріла вся побутова техніка, чи то на очі потрапила статистика: "щороку в Україні трапляється близько 3500 пожеж, спричинених ударом блискавки…"
Ми пропонуємо відразу вирішити це питання: вибрати тип захисту і спланувати її розміщення на стадії проектування будинку. По-перше, блискавка може вдарити в будинок і відразу після закінчення робіт з будівництва – прикро буде, а по-друге, з чисто естетичних міркувань – не потрібно буде зайвий раз довбати стіни будинку і тягнути токовідвід по фасаду, порушуючи продуманий зовнішній вигляд будівлі.
Захист будинку від блискавки являє собою систему пристроїв, розташованих як поза домом, так і всередині приміщень. Зовнішній блискавкозахист попереджає попадання блискавки в будинок, внутрішнє – забезпечує захист електромережі від різких стрибків напруги. А додаткові пристрої захищають техніку в будинку від різких змін електромагнітного поля в радіусі удару блискавки.

До пакету "Блискавкозахист" входять:

 

Обираючи пакет "Блискавкозахист" від компанії Dom4M, Ви можете бути абсолютно впевнені у безпеці Вашого житла, навіть у найсильнішу грозу.

Ціна: 2900 грн.
 

 

Категорії
© 2010-2021 Dom4M. Всі права захищені
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply