З правилами ознайомлений (а) Авторизація
Авторизація потрібна для збереження Вашого "Обраного".
Увійти за допомогою:

Адаптація під каркас

Багато фахівців відзначають, що останнім часом каркасне домобудівництво стає популярним серед вітчизняних забудовників.

Такий тип малоповерхового будівництва вже давно широко застосовується в Америці і Європі. Його суть полягає в тому, що на дерев'яний або металевий каркас кріпляться панелі, виготовлені на основі деревини. У будинків, побудованих за такою технологією, є дві незаперечні переваги: ​​швидкість зведення будинку і високі енергозберігаючі показники.

Враховуючи, що більшість проектів нашої компанії припускають зведення будинку з газобетону або керамічних блоків, ми прийняли рішення розширити пакет «Доповнення до проекту» і додати послугу «Адаптація проекту під каркас».

Це дозволить не тільки реалізувати проект, який вам сподобався, але й самостійно вибрати оптимальну для вас технологію будівництва.

Сучасне каркасне домобудівництво дає великий вибір варіантів зведення житла - це, так звані, канадські і фінські будиночки, збірні, каркасно-щитові, а також побудовані з використанням СІП-панелей і т.і.

Тому, перш ніж замовити послугу «Адаптація проекту під каркас» в нашій компанії, попередньо слід визначитися, яку саме технологію каркасного будівництва Ви обрали. При цьому незайвим буде повідомити нашим проектувальникам, технологія якого виробника буде покладена в основу проекту.

Ціна договірна

Категорії
© 2010-2017 Dom4M. Всі права захищені